Aktualności

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

Z okazji Nowego Roku życzymy Państwu zdrowia, samych wspaniałych dni, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z podejmowanych
                                 wyzwań.

Więcej

Targi TOOLEX 3 – 5 października 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMTEC 3D na targach TOOLEX – 10. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki, które odbędą się w dniach: 3 - 5 października 2017r. w Sosnowcu.

Więcej

Targi INNOFORM 2017 Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMTEC 3D na Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2017, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Więcej

Targi TOOLEX 4 – 6 października 2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMTEC 3D na targach TOOLEX – 9. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki, które odbędą się w dniach: 4 - 6 października 2016r. w Sosnowcu.

Więcej

Targi TOOLEX 30 września – 2 października 2014

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMTEC 3D na targach TOOLEX – 7. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki, które odbędą się w dniach: 30 września – 2 października 2014r. w Sosnowcu.

Więcej

OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firma
COMTEC 3D Sp. z o.o. poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

SALES ENGINEER

Miejsce pracy: Warszawa

Więcej

EUROTOOL 2013

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach EUROTOOL w Krakowie w dniach 15-17 października.

Hala Wystawiennicza TwK, Kraków, ul. Centralna 41A

Więcej

Targi TOOLEX 1 - 3 października 2013

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMTEC 3D na targach TOOLEX – 6. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki, które odbędą się w dniach: 1-3 października w Sosnowcu.

Więcej

METROLOG X4

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym oprogramowaniem pomiarowym klasy „premium” METROLOG X4 oraz METROLOG X4/V5 firmy Metrologic Group – otwierającym drzwi do nowych niedostępnych wcześniej możliwości.

Więcej

M3 EXPERIENCE

Firma COMTEC 3D pragnie serdecznie podziękować wszystkim obecnym na spotkaniu i prezentacji najnowszej wersji platformy M3 - MULTISENSOR MASSIVE MEASUREMENT.

Więcej