M3 - Multisensor Massive Measurement

M3 - DEDYKOWANY PAKIET DO KAŻDEJ APLIKACJI POMIAROWEJ

Oprogramowanie M3 - MULTISENSOR MASSIVE MEASUREMENT to pakiet dedykowany do bardzo zaawansowanych i niestandardowych aplikacji pomiarowych rozwijający się w oparciu o sugestie i uwagi użytkowników.

M3 GAGE - Online

M3 GAGE - System do skanowania i gromadzenia

W ofercie znajdują się 2 typy systemów do skanowania i gromadzenia:

  • SPARK GAGE - Typ portalowy
  • VULKAN GAGE - Typ kolumnowy
M3 SERVER - Offline

M3 SERVER - Łatwe Udostępnianie Informacji

M3 SERVER jest profesjonalnym, wysoko wydajnym rozwiązaniem do globalnego zarządzania modelami elementów oraz chmur punktów. Baza danych używa standard VPX (Virtual Part Exchange), który pozwala na przechowywanie, udostępnianie i filtrowanie informacji z wysokoą efektywnością poprzez bezpośrednie połączenie bazy danych (M3 SERVER), systemu skanującego (M3 GAGE) oraz M3 TABLET.

M3 TABLET - Offline

M3 TABLET - Od Chmury punktów do inspekcji

M3 TABLET jest doskonałym rozwiązaniem do analizy chmury punktów i automatycznej ekstrakcji wymiarów. M3 TABLET realizuje koncepcję wirtualnej metrologii.

M3 - ASSIST

Fast, friendly and flexible.

M3 Assistants to aplikacje tworzone i rozwijane przez Innovalia Metrology które pozwalają zmniejszyć czas pomiaru i znacząco zwiąkszyć wydajność całego procesu. M3 Assistats zapewnia użytkownikowi dostęp do danych w czasie rzeczywistym oraz tryb wizualizacji 3d. Każda aplikacja M3 Assistant jest niezależna od techniki pomiaru, opytcznej czy stykowej co czyni ją najbarziej elastycznym rozwiązaniem na rynku.