Maszyny Pomiarowe CMM

Firma COMTEC 3D jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce, producenta współrzędnościowych maszyn pomiarowych TRIMEK i oferuje pełną gamę rozwiązań pomiarowych do najróżniejszych aplikacji i zastosowań. 

Firma TRIMEK należy do hiszpańskiej grupy INNOVALIA METROLOGY, skupiającej firmy produkcyjne z branży metrologii współrzędnościowej. Głównym obszarem działania TRIMEK jest tworzenie urządzeń pomiarowych 3D najwyższej klasy. Wykwalifikowani specjaliści, których praca ukierunkowana jest na rozwój techniki współrzędnościowej zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wiele lat doświadczeń na międzynarodowym rynku zaowocowało stworzeniem serwisu maszyn współrzędnościowych na najwyższym poziomie.

Oferta firmy TRIMEK zawiera wszystkie standardowe typy współrzędnościowych maszyn pomiarowych - wszelkiego rodzaju systemy pomiarowe 3D, w pełni adaptowalne do najróżniejszych zadań i aplikacji przemysłowych, pozwalające spełnić najbardziej rygorystyczne kryteria pomiarowe.

Wypracowana przez wiele lat strategia działalności firmy TRIMEK jest ukierunkowana na innowacyjność i ciągły rozwój, co zaowocowało współpracą z największymi koncernami produkcyjnymi na świecie.

Poniżej lista wybranych Klientów korzystających z rozwiązań firmy TRIMEK.