Oferty Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma COMTEC 3D Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

SALES ENGINEER / Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania i zakres obowiązków:

  • Aktywna analiza rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami firmy
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń w siedzibie klienta oraz w biurze firmy
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Wsparcie i doradztwo techniczne w ramach oferowanych urządzeń i oprogramowania

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie na kierunku technicznym (również studenci ostatnich lat)
  • Predyspozycje do pracy z klientem oraz umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, mobilność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, z zaznaczeniem nazwy stanowiska, na adres:

hr@comtec3d.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez COMTEC 3D Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."