Oprogramowanie Inspekcyjne 3D

Oprogramowanie inspekcyjne, to jeden z głównych elementów składowych kompletnego systemu pomiarowego 3D. Jego możliwości oraz funkcjonalność, determinują czy system jest naprawdę przyjazny, intuicyjny oraz zorientowany na użytkownika.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, pakiety programowe z najwyższej półki, spełniające najbardziej krytyczne wymagania oraz rozwiązania w pełni dedykowane do często bardzo złożonego procesu pomiarowego.

Lista rozwiązań programowych proponowanych przez naszą firmę poniżej:

METROLOG X4 - Online

Producentem oprogramowania ONLINE METROLOG X4 jest firma Metrologic Group. Jest to obecnie największy na świecie niezależny dostawca oprogramowania inspekcyjnego 3D oraz rozwiązań sprzętowych, do współrzędnościowych maszyn pomiarowych CMM jak i również do wielu innych urządzeń pomiarowych. Duże koncerny oraz średnie i mniejsze firmy, w najróżniejszych aplikacjach wykorzystują rozwiązania programowe do kontroli i inspekcji 3D, w celu zapewnienia najbardziej wydajnego i opłacalnego procesu pomiarowego.

Głównymi odbiorcami są najróżniejsze sektory gospodarki:

  • Przemysł motoryzacyjny, lotniczy i kolejowy oraz liczna grupa poddostawców.
  • Przemysł maszynowy, energetyczny, transport, budownictwo, rolnictwo, inżynieria, medycyna, dobra konsumpcyjne, …
  • Producenci maszyn CMM i innych urządzeń pomiarowych.
SILMA X4 - Offline

Oprogramowania OFFLINE SILMA X4 to rozbudowany i w pełni zintegrowany pakiet do programowania offline dedykowany do tworzenia programów pomiarowych i ich kompletnej symulacji.

SILMA X4 daje możliwość:

  • Pełnego zaprogramowania każdej maszyny pomiarowej CMM lub systemu pomiarowego niezależnie od jej typu, marki czy oprogramowania online.
  • Przetestowania istniejących programów pomiarowych w wielu językach programowych.
  • Symulacji i detekcji kolizji w kompletnie wirtualnym świecie symulującym konkretną maszynę pomiarową jej akcesoria, element mierzony i systemy mocujące.
  • Przygotowania raportu wyników bez konieczności korzystania z obecnego oprogramowania online.
 
M3 - MULTISENSOR MASSIVE MEASUREMENT

M3 - DEDYKOWANY PAKIET DO KAŻDEJ APLIKACJI POMIAROWEJ

Oprogramowanie M3 - MULTISENSOR MASSIVE MEASUREMENT to pakiet dedykowany do bardzo zaawansowanych i niestandardowych aplikacji pomiarowych rozwijający się w oparciu o sugestie i uwagi użytkowników.

TETRACHECK SW

TETRACHECK

TetraCheck to rewolucyjny system weryfikacji dokładności maszyn pomiarowych i maszyn narzędziowych, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie w bardzo łatwy i niewiarygodnie szybki sposób analizy dokładności maszyny.