Trimek SEA

KOLUMNOWE MASZYNY POMIAROWE CMM - TRIMEK SEA

TRIMEK SEAMaszyna TRIMEK SEA jest współrzędnościową maszyną o konstrukcji kolumnowej, która produkowana jest w wielu kombinacjach wymiarowych, w zależności od wymagań klienta.

  • Rodzina maszyn TRIMEK SEA jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym typem maszyn pomiarowych na rynku, między innymi dzięki jej wszechstronności zastosowań.
  • Ten typ maszyny jest dostępny zarówno w wersji manualnej jak i automatycznej CNC, więc może być wykorzystana do najróżniejszego typu pomiarów, digitalizacji i skaningu.
  • Z punktu widzenia aplikacji pomiarowych, ten model maszyny pomiarowej jest szczególnie rekomendowany dla pomiarów elementów geometrycznych, powierzchni swobodnych i inżynierii odwrotnej. Maszyna SEA może współpracować z optycznymi sondami bezstykowymi jak i klasycznymi sondami stykowymi (analogowymi lub cyfrowymi).
  • Stół pomiarowy dostępny jest w wersji żeliwnej jak i granitowej oraz zawiera standardowo rozmieszczone otwory, pomagające zamocować mierzony detal. Rozstaw otworów może być również wykonany wg wymagań klienta.
  • Maszyna produkowana jest dla standardowych zakresów pomiarowych, które przedstawiono poniżej. Istnieje możliwość realizacji maszyny o wymiarach niestandardowych.