Mobilne Urządzenia Pomiarowe

WSZYSTKIE ROZWIĄZANIA FARO WRAZ Z PAKIETEM INSPEKCYJNYM METROLOG X4

Firma COMTEC 3D jako uzupełnienie swojej oferty proponuje swoim Klientom, wszystkie rozwiązania z oferty firmy FARO wraz z pakietem inspekcyjnym Online - METROLOG X4.

tl_files/zdjecia/Metrologic/Metrolog X4box.jpg

Firma FARO jest producentem przenośnych maszyn do trójwymiarowych pomiarów współrzędnościowych, geodezji oraz dokumentacji 3D, oferując Klientom całościowe rozwiązania metrologiczne. Urządzenia pomiarowe FARO umożliwiają szybkie, niezwykle dokładne, stykowe i bezstykowe pomiary, w celach konstrukcji i budowy narzędzi, inspekcji części, porównań z CAD, inżynierii odwrotnej, geodezji oraz dokumentacji 3D.

Ramiona Pomiarowe FARO

Ramiona pomiarowe FaroArm służą do wykonywania wysoce precyzyjnych pomiarów 3D, zarówno dużych jak i małych elementów podczas ich produkcji. Ramiona FaroArm oferują dokładność taką samą lub nawet lepszą niż stacjonarne maszyny CMM, są jednak przenośne i prostsze w użyciu. Zostały one zaprojektowane w oparciu o doświadczenia naszych klientów. To tylko niektóre z przyczyn, dla których FaroArm są najlepiej sprzedającymi się ramionami pomiarowymi na świecie.

Dodanie głowicy skanującej do ramion pomiarowych FARO, umożliwia bezkontaktowe skanowanie 3D w celu szczegółowych pomiarów powierzchni. Dzięki temu tzw. "ScanArm" jest idealną kombinacją do pomiarów stykowych i bezstykowych.

Laser Trackery FARO

Trakery FARO to niezwykle dokładne, przenośne urządzenie CMM, które umożliwiają konstruowanie produktów, optymalizację procesów oraz dostarczanie rozwiązań dzięki szybszemu, łatwiejszemu i dokładniejszemu, niż dotychczas wykonywaniu pomiarów. Zastępując tradycyjne narzędzia, takie jak taśmy miernicze, druty fortepianowe, piony ciężarkowe i teodolity, trakery FARO są dokładnymi i niezawodnymi urządzeniami do pomiarów laserowych, gwarantującymi wiarygodność wyników.

Akcesoria dla Urządzeń Przenośnych

Firma COMTEC 3D w zakresie przenośnych urządzeń pomiarowych oferuje oprócz Ramion i Laser Trackerów różnego rodzaju akcesoria. W naszym asortymencie znajdują się głowice skanujące do ramion pomiarowych oraz bogaty zestaw opcji mocowania.