X4 i-VIEWER

X4 i-VIEWER to w pełni darmowa aplikacja do przeglądania sesji roboczych oprogramowania Online METROLOG X4 w formie dynamicznej w odróżnieniu od statycznej formy papierowej. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można udostępnić dane pomiarowe osobom z innego działu lub klientom czy kontrahentowi z innego zakładu. 

Możliwość wymiany i analizy danych pomiarowych w formie dynamicznej pozwala wielu osobom w sposób efektywny i bardzo prosty kontrolować cały proces pomiarowy i zapewnić rozwój produktu. Pliki utworzone za pomocą środowiska pomiarowego METROLOG X4 zawierają wszystkie wyniki pomiarów oraz analizy zrobione przez operatora na urządzeniu pomiarowym.

Aplikacja X4 i-VIEWER oparta jest o całkowicie analogiczny interfejs użytkownika środowiska METROLOG X4, skonfigurowanego w trybie wizualizacji. 

Aplikacja X4 i-VIEWER pozwala:

  • Wymieniać dane i wyniki pomiarowe pomiędzy różnymi wydziałami jednego zakładu.
  • Dokonywać analizy i przeglądu danego projektu podczas spoktań technicznych bez konieczności korzystania z pakietu METROLOG X4.
  • Przesyłać wyniki i raporty pomiarowe w formie dynamicznej do Klientów, Podwykonawców, Kontrahentów, itd.
  • Uzyskać łatwy i prosty dostęp do plików pomiarowych na dowolnym systemie komputerowym, podczas gdy licencja X4 jest używany w innym miejscu.

Pobierz darmową apliakcję X4 i-VIEWER dla systemu operacyjnego Windows w wersji (32 lub 64bity).

* Bezpłatne produkty z zastrzeżeniem warunków opisanych w umowie licencyjnej dołączonej do pobieranego oprogramowania.